KONST / Litografier / Färglitografi 16108072
nr 1610 8072
Jan Grantorp
(f. 1952), Sverige
Utsikt mot Södermalm. Signerad, numrerad 86/350. Färglitografi. Bladets mått: 34x38 cm, yttermått inklusive ram: 52x56 cm
Jan Grantorp, svensk målare född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2024
kl 20:46:27
26/3 14:46:08